Школа са домом ученика Бубањ

Бубањ

Ниш

ћирилица|latinica|english |

II међународни спортски сусрети инклузивних школа Назад
05.05.2019. године

Од 17. до 21. априла у Котору су одтжани II међународни спортски сусрети инклузивних школа региона, где је учествовала и наша школа, са 5 ученика и 3 наставника. Учествовале су школске екипе из Скопља, Софије, Земуна, Крагујевца, Тузле, Сарајева, Мостара, Љубљане, Котора и Ниша. Такмичење је обухватало 4 спорта: шах, бадминтон, стони - тенис и фудбал. У фудбалу наша екипа је била убедљива у групи и одиграла је финалну утакмицу са екипом Котора у којој је поражена са 3:1 и заузела друго место. Деца су склопила нова пријатељства са вршњацима из региона, а ми смо са колегама разменили искуства која ће нам помоћи у даљем раду. Домаћин се потрудио, и у томе успео, да нам боравак у Котору остане у веома лепом сећању.