Школа са домом ученика Бубањ

ћирилица|latinica|english |

Клуб Johnson Electric Назад
02.04.2019. године

Компанија Johnson Electric својим залагањем и са људима добре воље посебно је обратила пажњу на нашу школу, а све у циљу да помогну деци са посебним потребама. Сарадња је почела децембра 2018. г, за Нову годину када је део колектива компаније дошао до школе и поклонили су 120 пакетића за 120 осмеха.

Поред тога су донирали велику количину дидактичког материјала. Тада се родила идеја да се клуб ученика у дому школе реновира.

Добром вољом колектива и великом донацијом компаније, клуб ученика изледа савремено, приступачно и пре свега практично и рационално са оптималним условима за боравак и рад деце са посебним потребама.

Велику захвалност компанији Johnson Electric од колектива, родитеља, а пре свега деце за овај велики корак - великог срца - за велики клуб.